Anaokulumuzun Farklılığı * Biz; eğitim, birikim ve 26 yıllık deneyimlerimizle uzmanlaştığımız işi yapıyoruz.

* Mesleği okul öncesi eğitim öğretmenliği olan mezunları ile çalışıyoruz.

* Okulumuzun müstakil ve korunaklı yapısı ile çocuklarınıza güvenli ve doğal bir ortam sunuyor, beslenme, temizlik ve güvenliğe özel bir önem veriyoruz.

* Uzman bir ekip tarafından seçilen oyuncaklar ve eğitim materyalleri ile 2-6 yaş grubu öğrencilerimizin tüm gelişim alanlarını destekliyoruz.

* 2-6 yaş gurubu çocuklarına hizmet veren Anaokulumuz bilim ve sanat temelli etkinliklerden oluşan bir eğitim programı benimsemiştir. Eğitim etkinlikleri, çocukların bireysel özellikleri göz önüne alınarak planlanmakta, çocuğun çevresi ve yaşıtları ile kuracağı ilişkiler ve etkileşimler zengin ve kapsamlı kaynaklarla desteklenmektedir.

* Kurumumuz hafta içi her gün saat 7: 30 da açılır ve akşam 7: 00’da kapanır. Okulumuz resmi tatiller ve cumartesi Pazar dışında yılın 12 ayı hizmet verir.

* Anaokulumuzda iletişim defteri adı altında; her gün çocuğunuzun eve getireceği bir defter uygulaması vardır. Bu deftere yapıştırılmış notları dikkatle okuyup imzalamanız ve çocuğunuzla birlikte defteri okula yollamanız gerekmektedir. (notun imzalanması tarafınızdan okunduğunu anlamamız içindir.) İletişim defteri, sizlerin bize, bizim size iletmek istediklerimiz için kullandığımız bir araçtır.

* Okulumuzun aylık bülten, yemek listesi, ingilizce ders programı web sayfamızda yayınlanmaktadır. Ayrıca haftalık program ve aile katılım etkinlik yaprağı her hafta sizlere gönderilmektedir.

* Kurumumuza her hafta psikolog gelir ve her çocukla bire bir çalışma yaparak, çocuklarımıza gelişim testi uygular. Dileyen velilerimizle de görüşme yapar.Bu testler ve gelişim raporları velilerimize portfolyo sunumu ile yapılır.

* Okulumuzda isteyen öğrencilerimiz için iki adet servisimiz bulunmaktadır. servis güzergahını çocuklarımızın fazla dolaşmamaları için düzenlenmiştir.

* Branş dersleri, konularında uzman öğretmenler tarafından uygulanmaktadır.Tüm branş öğretmenlerimiz konservatuvar mezunlarıdır.

* Ayrıca eğitim programımız ve öğretmenlerimiz, eğitim koordinatörümüz tarafından desteklenmekte ve denetlenmektedir.

Anaokulumuz Beykent -Beylikdüzü' ünde eğitim vermektedir.

Farkımız
Biz; eğitim, birikim ve 26 yıllık deneyimlerimizle uzmanlaştığımız işi yapıyoruz.
Eğitim
Öğrencilerimiz öğrenme sürecinde aktif rol alarak sorumluluğu öğretmenleriyle paylaşırlar.
7 Cüceler Anaokulu Kalite Belgesi
Kalitest ISO 9001 : 2008 Kalite Belgemiz...