Eğitim Etkinliklerimiz Serbest Zaman Etkinlikleri : Hazırlanan ilgi köşeleri; çocukların bağımsız bir şekilde oynamalarına yardımcı olur, yaratıcılıklarını geliştirir ve yeteneklerini açığa çıkarmalarına imkan sağlar.

Türkçe Dil Etkinlikleri : Tekerleme, parmak oyunları, öykü, şiir ve bilmecelerle çocukların dinleme, hatırlama, tamamlama, kelime hazinelerini geliştirme ve anadilini gramer kurallarına uygun olarak kullanma vb. becerileri kazanmaları sağlanır.

Drama Etkinlikleri : Çocuklar yaratıcılık ve yeteneklerini kullanarak, kendilerini farklı bir şekilde ifade ederler.

Sanat Etkinlikleri :
Çocukların yırtma, yapıştırma, kesme tekniklerini kullanarak, özgün ürünler oluşturabilmelerine ve küçük kas becerilerini geliştirmelerine olanak sağlar.

Fen ve Doğa Etkinlikleri : Çocukların inceleme ve araştırma becerilerini geliştirerek gözlem yapmalarını sağlar ve çevrelerine duyarlılığını artırır. Çocuklar deney ve proje çalışmalarıyla; bilgiyi kavrama, uygulama, analiz etme, sentez yapabilme ve düşünme becerilerini kazanırlar.

Müzik Etkinlikleri : Çocukların ritim duygularını, müzik kulağını, müzik bilgi ve becerilerini geliştirmelerini sağlayan etkinliklerdir.

Oyun ve Hareket Etkinlikleri : Çocukların büyük kas becerilerini geliştirmeyi amaçlayan, takım çalışmalarında birlikte hareket etmeyi ve sorumluk almayı hedefleyen etkinliklerdir.

Uyku : Küçük yaş grubu için uyku zamanı uygulaması yapılmaktadır.

Beykent -Beylikdüzü' ündeki anaokulumuza bekleriz.

Farkımız
Biz; eğitim, birikim ve 26 yıllık deneyimlerimizle uzmanlaştığımız işi yapıyoruz.
Eğitim
Öğrencilerimiz öğrenme sürecinde aktif rol alarak sorumluluğu öğretmenleriyle paylaşırlar.
7 Cüceler Anaokulu Kalite Belgesi
Kalitest ISO 9001 : 2008 Kalite Belgemiz...